«Укрзалізниця» зібрала понад 6 млн грн на придбання авто для розмінування завдяки «Квиткам до перемоги»

Джерело: “Укрзалізниця”

Завдяки проєкту “Квитки до перемоги”, запущеному у листопаді 2022 року, зібрано понад 6 млн грн. Цей проєкт “Укрзалізниці”, UNITED24, Gres Todorchuk реалізовано у співпраці з платформою Concert UA.

“Квитки до перемоги” на перші рейси до Херсона, Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя та Севастополя дозволили зібрати 6 148 900 гривень”, – зауважили у компанії.

Зібрані кошти використають для придбання машини для розмінування. Техніка допоможе захистити інфраструктуру від залишків нерозірваних снарядів та інших потенційно небезпечних об’єктів перед відновленням залізничного сполучення на визволених територіях.

Придбані квитки не мають терміну дії й можуть бути активовані після визволення українських міст. Одним із таких прикладів був Херсон.

Крім того, “Квитки до перемоги” придбали жителі 12 країн світу. Одним з найпопулярніших став напрямок до Криму, тому компанія додала ще один благодійний рейс  до Севастополя. Всього на цьому напрямку придбали 1 747 квитків.

“Сьогодні зранку Україна вистояла чергову ракетну атаку і продовжує рух до звільнення всіх своїх земель. Дякуємо кожному, хто підтримав проєкт і продовжує працювати, щоб “Потяг до перемоги”швидше прибув на вокзали усіх тимчасово окупованих українських міст”, – підкреслили в “Укрзалізниці”.

Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.

Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.

Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.

З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.