«Укрзалізниця» зробила подарунок 98-річній жінці, яка пройшла 10 кілометрів з окупації

Джерело: “Укрзалізниця”

98-річній жительці Очеретиного, яка пройшла близько 10 км з окупації на підконтрольну Україні територію, вручили почесне посвідчення начальниці поїзда 111/112 Київ — Авдіївка.

“Ми одразу відчули тут знайому “залізність”, перевірили — і не схибили: Лідія Степанівна 40 років працювала на Донецькій залізниці як провідниця. Сьогодні Лідії Степанівні команда “Укрзалізниці” вручила посвідчення почесної начальниці поїзда 111/112 Київ — Авдіївка, що історично прямував через її рідне Очеретине, до якого вона щиро мріє повернутися. Тепер тільки поїздом — слідом за ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Укрзалізниця”

Разом із працівниками “Укрзалізниці” до жінки на Донеччину завітав український журналіст та мандрівник Дмитро Комаров, щоб розповісти історію “залізної бабусі” усьому світові.

Він передав жінці річний запас залізничного чаю, ексклюзивний підсклянник, фірмовий светр “Провідниця” та квіти від онука, провідника дипломатичних рейсів.

Фото: “Укрзалізниця”

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.