Умєров і Сирський обговорили з міністром оборони Норвегії потреби ЗСУ в артилерії та ППО

Джерело: Рустем Умєров/Facebook  

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони Норвегії Бйорном Арільдом Грамом.

Під час розмови Рустем Умєров поінформував про ситуацію на фронті та нагальні потреби України, зокрема в артилерії та ППО.

“Обговорили шляхи зміцнення нашого діалогу, зокрема розширення співпраці в оборонній промисловості”, – розповів Рустем Умєров.

Міністр оборони України подякував Норвегії за підтримку нашої країни, особливо у сферах протиповітряної оборони та морської безпеки, а також запросив норвезького міністра приїхати до Києва.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.