Умєров провів розмову з міністром оборони Польщі: обговорили нещодавні атаки РФ на Україну

Джерело: Рустем Умєров у Twitter (X)

Міністр оборони України Рустем Умєров провів телефонну розмову з міністром національної оборони Польщі Владиславом Косіняком-Камишом.

Головними темами розмови стали безпека в регіоні, підтримка України в обороні від Росії та нещодавній інцидент у повітряному просторі Польщі біля кордону з Україною.

Під час розмови очільник Міноборони України надав польському міністру оновлену інформацію про ситуацію на фронті та нещодавні терористичні атаки РФ.

Зокрема, Рустем Умєров привітав свого колегу з нещодавнім призначенням, а також запросив міністра оборони Польщі відвідати Київ.

Також Рустем Умєров подякував за наміри Польщі збільшити свою роль у коаліціях можливостей, що піде на користь безпеці Європи та національним інтересам Польщі.

Нагадаємо, вранці 29 грудня під час масованого ракетного обстрілу України над територією Польщі було зафіксовано неідентифікований літальний об’єкт. У зв’язку із цим президент Польщі Анджей Дуда скликав термінове засідання з військовими.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.