Умєров зустрівся з парламентською делегацією Латвії: обговорили укріплення держкордону

Джерело: Міноборони

Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у Києві з парламентською делегацією Латвії на чолі зі спікеркою Сейму Дайгою Міерінею.

Під час зустрічі очільник Міноборони України поділився з партнерами досвідом та планами щодо подальшого укріплення як державного кордону, так і лінії фронту.

Сторони також обговорили важливість саміту НАТО у Вашингтоні цього року.

“Вдячний народу Латвії та керівництву країни за непохитну підтримку України в боротьбі з російською агресією. Особлива подяка Латвії за ініціативу підтримати Україну у збільшенні потужностей безпілотників. Технологічна перевага критично важлива для нас”, – сказав Рустем Умєров.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.