Унаслідок атаки РФ по Миколаєву пошкоджено близько 20 житлових будинків

Джерело: голова Миколаївської ОВА Віталій Кім

Вранці 7 лютого війська РФ атакували ударними БпЛА та ракетами Миколаїв. У місті значні руйнування.

За даними Кіма, ворог бив о місту дронами типу “шахед” та ракетами повітряного базування.

“Внаслідок влучань пошкоджено близько 20 житлових будинків. Одна людина постраждала, чоловікові надається необхідна медична допомога. На ділянці підземного газопроводу сталося займання”, – повідомив він.

Крім того, на території інфраструктурного об’єкта пошкоджено й виникла пожежа технічної споруди. Зараз займання локалізовано.

Кім додав, що над областю вночі було збито 3 ворожі безпілотники.

Додамо, що від 6 ранку ворог атакує Україну ракетами та БпЛА.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.