Унаслідок падіння уламків збитих ракет на Київщині пошкоджені приватні будинки

Джерело: глава МВС України Ігор Клименко

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

“Унаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей є інформація про пошкодження приватних будинків у декількох громадах області”, – повідомив міністр.

Він також підтвердив, що під час ракетного обстрілу окупанти поцілили по Павлограду на Дніпропетровщині, вбивши одну та поранивши чотирьох осіб.

Як відомо, вранці 8 грудня російські окупаційні війська атакували Україну близько 20 ракетами Х-101 та Х-555. Ціллю були Київська та Дніпропетровська області. 14 ракет було збито.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.