Унаслідок ракетного обстрілу у Києві та області знеструмлено понад 250 000 споживачів

Джерело: НЕК “Укренерго”

Унаслідок ворожої атаки є пошкодження в мережах “Укренерго” та обленерго в Києві та області.

Як наслідок – знеструмлено понад 250 000 споживачів, однак остаточні дані уточнюються.

Відновлювальні роботи розпочнуться одразу після оцінки ступеня пошкоджень ремонтними бригадами “Укренерго” та обленерго.

У компанії також наголосили, що попри атаку та пошкодження застосування графіків відключень електропостачання не планується.

В НЕК “Укренерго” повідомити, що завтра, 22 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть по всій Україні з 16:00 до 00:00.

“Нова Пошта” (NovaPost) отримала звання поштового оператора року за версією міжнародної премії World Post and Parcel Award. Про це повідомляє сайт організації.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.