Уночі на Полтавщині стався землетрус

Джерело: Головний центр спеціального контролю

Уночі 1 березня у Полтавській області було зафіксовано землетрус магнітудою 3,6.

Точний час землетрусу – 02:22. Епіцентром явища став Решетилівський район Полтавської області., що на захід від обласного центру.

За даними фахівців, землетрус стався на глибині 10 км.

За класифікацію землетрус з магнітудою 3,6 – ледве відчутний. Його можуть відчути лише окремі особи, які у цей момент перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Фахівці додали, що подібні землетруси не вперше фіксують на Полтавщині. Зокрема у 2023 році їх було декілька: 14 січня (магнітуда 2,7), 26 травня (магнітуда 3,5), 8 червня (магнітуда 3,7) та 23 липня (магнітуда 2,6).

  • Німецький науково-дослідний центр геонаук (GFZ) повідомив, що у суботу, 10 лютого, в Мінданао (Філіппіни) стався землетрус магнітудою 5,6 бала на глибині 10 км.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.