Уночі окупанти атакували Кременчуцький НПЗ: є влучання
Джерело: голова Полтавської ОВА Філіп Пронін
Уночі 1 листопада російські окупаційні війська атакували Україну дронами-камікадзе. Є влучання по нафтопереробному заводу у Кременчуці.
За інформацією місцевої влади, повітряна тривога на Полтавщині уночі тривала понад 4 години.
“На жаль, є влучання по нафтопереробному заводу в Кременчуці. Виникла пожежа, її ліквідували рятувальники. Ситуація контрольована”, – повідомив Пронін.
Очільник регіону додав, що за попередніми даними обійшлось без жертв. На цей час встановлюється інформація щодо завданих руйнувань.
Після атаки НПЗ не працює. На місці задіяні відповідні служби.
Пронін додав, що частину ворожих БпЛА, які атакували Полтавщину, було збито.
- Підрядники оборонних підприємств, які займаються випуском гіперзвукових ракет “Кинджал”, досі не потрапили під санкції Заходу, тому вони продовжують імпортувати необхідні матеріали із країн Євросоюзу.
21 січня президент Володимир Зеленський заявив у Давосі, що російський лідер Володимир Путін під час переговорів може вимагати скорочення чисельності української армії у п’ять разів, однак, Україна цього не дозволить.
СБУ викрила засновників київської компанії, котра постачали Нацгвардії 30 тисяч бракованих комплектів військової форми на 28,7 млн грн. Форма не відповідала технічним умовам і становила загрозу для військових.
21 січня президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до учасників Всесвітнього економічного форуму закликав Європу не здавати позицій на світовій арені та конкурувати за першість у глобальних альянсах і технологіях. Він наголосив, що без сильної Європи світ може почати рухатися вперед без неї, що стане загрозою для майбутнього.
Військовослужбовці 73-го морського центру Сил спеціальних операцій продовжують нищити противника на Курщині і здобувають дані щодо підтвердження залучення військ КНДР.
Станом на січень 2025 року тіла 22 осіб, знайдені в масовому похованні в Ізюмі Харківської області у вересні 2022 року, досі не ідентифіковані.