Уночі росіяни обстріляли Селидове в Донецькій області: серед постраждалих є діти

Джерело: Офіс генпрокурора в Telegram

Уночі 12 лютого російські окупанти здійснили обстріл міста Селидове в Донецькій області. Внаслідок цього зазнали поранень троє людей, серед яких двоє дітей.

Близько 00:30 12 лютого російські війська обстріляли приватний сектор міста Селидове трьома ракетами С-300.

Фото: Офіс генпрокурора

Унаслідок цього нападу отримали поранення 63-річна жінка та двоє її онуків у віці 10 і 17 років.

Фото: Офіс генпрокурора

Всі постраждалі з мінно-вибуховими травмами та ударно-вибуховими ранами були доставлені до лікарні для отримання медичної допомоги.

Крім того, внаслідок атаки російських військ пошкоджено принаймні 15 приватних будинків та лінії електропередач.

Фото: Офіс генпрокурора

Фото: Офіс генпрокурора

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.