Уночі росіяни завдали удару по селищу на Херсонщині: пошкоджено сільгосппідприємство

Джерело: Херсонська ОВА у Facebook

У ніч 10 жовтня російські військові атакували село Новодмитрівка на Херсонщині. Внаслідок обстрілу загинули корови на території місцевого сільгосппідприємства.

За даними ОВА, росіяни завдали удару близько третьої ночі.

Фото: Херсонська ОВА

Вже не вперше під вогнем опинилося місцеве сільськогосподарське підприємство. Внаслідок атаки загинули з десяток корів.

Щодо постраждалих людей інформації не надходило.

Фото: Херсонська ОВА

Як зазначав глава ОВА Олександр Прокудін, протягом минулої доби ЗС РФ здійснили 79 обстрілів, випустивши 443 снаряди з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, авіації, БПЛА. По Херсону було випущено 28 снарядів.

Росіяни поцілили у житлові квартали населених пунктів області, будівлю бібліотеки у Херсоні та будинок культури у Бериславському районі. Через російську агресію 4 людини дістали поранення.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.