Уночі війська РФ атакували три українські ТЕС – ДТЕК
Джерело: ДТЕК
Уночі 8 травня війська РФ атакували три теплоелектростанції компанії ДТЕК.
У компанії наголосили, що внаслідок обстрілів серйозно пошкоджено обладнання і зараз енергетики працюють над ліквідацією наслідків.
“Це вже пʼятий масований обстріл енергетичних обʼєктів компанії за останні півтора місяці. Востаннє ворог атакував теплоелектростанції ДТЕК під час масованих атак 22 та 29 березня, 11 та 27 квітня”, – мовиться у повідомленні.
У ДТЕК нагадали, що загалом від 24 лютого 2022 року російські окупанти близько 180 разів атакували ТЕС.
“За цей період від обстрілів на станціях 51 працівника було поранено, три енергетика загинуло”, – резюмували у компанії.
- Заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін повідомив, що 5 травня російські війська вдарили ракетами по Слов’янській ТЕС у місті Миколаївка на Донеччині.
- Український міністр енергетики Герман Галущенко повідомив про значні збитки, завдані енергетичній галузі країни внаслідок масованих весняних атак з боку Росії. За його словами, ці збитки вже перевищили позначку в 1 мільярд доларів.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.