Уряд Норвегії збільшив розмір фонду військової допомоги Україні

Джерело: Reuters.

Норвегія ухвалила рішення збільшити розмір фонду військової допомоги Україні. Відтак загальна сума складатиме до 10 млрд норвезьких крон (понад 736 млн доларів).

Допомогу посилюють на тлі російської агресії проти України.

Фонд буде збільшено на 2,5 млрд крон (239 млн дол) – до 10 млрд норвезьких крон.

Норвезький уряд зауважив, що країна збільшила свій внесок у Фонд підтримки України при НАТО.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.