Уряд РФ засекретив дані про виробництво пального на тлі атак безпілотників на НПЗ

Джерело: Міненерго

Російський уряд з ініціативи міністерства енергетики країни-агресорки засекретив дані про виробництво пального на тлі атак безпілотників на нафтопереробні заводи.

Зазначається, що в останній щотижневій довідці Росстату за 20 – 26 травня “Про обсяг виробництва нафтопродуктів і споживчі ціни на них” немає даних про виробництво автомобільного бензину і дизельного пального.

З відкритих джерел стало відомо, що дані останнього звіту про виробництво нафтопродуктів засекречено з ініціативи міністерства енергетики РФ.

Крім того, Міненерго РФ в коментарі російському виданню РБК повідомило, що з огляду на наявну геополітичну ситуацію, розкриття такої інформації може стати приводом для маніпулювання ринком з боку недобросовісних його учасників.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.