В уряді Вірменії звинуватили російські ЗМІ в розв’язанні гібридної війни
Джерело: глава апарату прем’єр-міністра Вірменії Араїк Арутюнян у Facebook
В уряді Вірменії звинуватили росЗМІ у розв’язанні гібридної війни проти них. Глава уряду апарату прем’єр-міністра Вірменії Араїк Арутюнян вважає, що найгірші пропагандисти в Росії саме вірмени.
“Здається, у гібридній війні, розв’язаній російськими ЗМІ проти Вірменії, обіцянки були як у відомій казці: тому, хто скаже найбільшу брехню, дістанеться половина палацу/Кремля”, — написав Арутюнян.
За його словами, російські пропагандисти заявляли, що 20 вересня в Єревані протестувальники увірвалися всередину будівлі уряду, де нібито їх “зустріли американські десантники”. Він наголосив, що того дня ніхто не штурмував будівлю й там не було “жодного американського десантника”.
“Як так сталося, що найгіршими пропагандистами російських телеканалів є вірмени: Маргарита Симонян, Тигран Кеосаян, Арам Габріелянов, Семен Багдасаров, Роман Бабаян, Сергєй Кургінян, Андранік Мігранян тощо”, — додав він.
- 19 вересня, виступаючи на Генеральній Асамблеї ООН, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що рішення Азербайджану розпочати військову операцію в Нагірному Карабаху є виправданим, оскільки ці дії “спрямовані на захист територіальної цілісності”.
- 20 вересня під час обстрілу в Нагірному Карабаху загинув заступник командувача російськими “миротворцями” в регіоні, капітан 1 рангу Іван Ковган.
- 20 вересня у Нагірному Карабаху обстріляли автомобіль із так званими російськими миротворцями, у відомстві підтвердили загибель громадян РФ.
- Президент Вірменії Ваагн Хачатурян ухвалив рішення відкликати Віктора Біягова з посади постійного та повноважного представника країни в Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) на чолі з РФ.
- Через день після того, як влада Нагірного Карабаху заявила, що прийняла режим припинення вогню, місцеві вірменські сили заявили, що Азербайджан використовує “різну вогнепальну зброю, порушуючи угоду про припинення вогню”.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.