В Афганістані таліби провели публічну страту перед тисячами людей

Джерело: Associated Press

У понеділок, 26 лютого, таліби провели публічну страту на стадіоні в Афганістані, свідками якої стали тисячі людей.

За даними агентства, страта засудженого за вбивство чоловіка відбулась під час сильного снігопаду в місті Шібірган, північна провінція Джаузджан.

За словами одного з очевидців, брат убитого п’ять разів вистрелив у засудженого з гвинтівки. Охорону навколо стадіону, де відбувалася страта, було посилено, додав він.

У заяві уряду Афганістану зазначено, що смертний вирок виконано після схвалення трьох вищих судів країни, а також верховного лідера руху “Талібан” Хібатулли Ахундзади.

Як зауважили у виданні, це була п’ята публічна страта з моменту захоплення талібами влади в Афганістані у серпні 2021 року. Після захоплення влади в Афганістані таліби, попри обіцянки проводити помірковане правління, почали здійснювати публічні суворі покарання, зокрема страти, шмагання та побиття камінням.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.