В Альпах розбився гелікоптер з пасажирами: троє людей загинули

Джерело: Associated Press

У швейцарських Альпах стався трагічний випадок з гелікоптером, який перевозив лижників до місця висадки. Через аварію загинули три людини, ще троє зазнали поранень.

Поліція кантону Вале оголосила про виклик семи рятувальних вертольотів у цьому районі для того, щоб врятувати двох осіб, що перебували на борту, та їхнього транспортування до найближчої лікарні.

Місцеві органи влади почали розслідування, щоб з’ясувати причини трагедії.

На цей час відомо, що легкий службовий гелікоптер втратив керування під час посадки біля вершини Petit Combin на висоті 3668 метрів на південному заході Швейцарії.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.