В Англії пару чоловіків звинуватили в сексуальному насиллі та смерті усиновленого немовля

Джерело: The Guardian

В Англії судитимуть пару чоловіків за жорстоке поводження та сексуальне насильство щодо 13-місячного немовля, яке перебувало в процесі усиновлення.

Як розповіли у виданні, хлопчика Престона Дейві взяла під опіку місцева рада міста Олдема, Англія, через шість днів після його народження. Пізніше суд дозволив віддати дитину на усиновлення, тому її перевезли до Блекпута в родину Джеймі Варлі та Джона Макгоуена-Фазакерлі.

Через три місяці в липні 2023 року хлопчик помер у місцевій лікарні у віці одного року. Через смерть дитини правоохоронці затримали обох чоловіків, які мали його усиновити.

Варлі, який працював вчителем, та колишньому директору школи Макгоуену-Фазакерлі висунули підозри у сексуальному насильстві, зокрема зґвалтуванні, жорстокому поводженні, зйомці та розповсюдженні непристойних зображень та вбивстві дитини.

Раніше Варлі був керівником 9, 10 та 11 класів. На час розслідування справи його відсторонили від роботи. Зараз у школі розглядають питання його звільнення.

Партнера чоловіка Джона Макгоуена-Фазакерлі звинуватили у допущенні смерті дитини, жорстокому поводженні та сексуальному насильстві щодо дитини.

Обидва чоловіки постануть перед судом 16 червня.

7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.

Фахівці лабораторії Абхазького центру екологічного моніторингу виявили у прибережних водах мазут, що опинився в Чорному морі після аварії російських танкерів у Керченській протоці в грудні 2024 року. 

7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну в Росії зафіксовано щонайменше 20 загадкових смертей високопосадовців та осіб, пов’язаних із владними структурами. Частина з них офіційно кваліфікується як самогубства, частина – як раптові зупинки серця, падіння з висоти або нещасні випадки. 

Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.