В Англії трансгендерам заборонили брати участь у змаганнях жіночих футбольних команд
Джерело: ESPN
Футбольна асоціація Англії повідомила. що заборонить трансгендерам брати участь у матчах жіночих команд.
Раніше верховний суд Великої Британії ухвалив рішення щодо визначення слова “жінка”. Зокрема, було ухвалено, що жінка – це людина, яка біологічно була жіночої статі при народженні.
У зв’язку з цим Футбольна асоціація Англії (FA) заявила про перегляд своєї політики щодо трансгендерних персон.
“Наше завдання як керівного органу національного спорту полягає в тому, щоб зробити футбол доступним для якомога більшої кількості людей, діючи в межах закону та міжнародної футбольної політики, визначених УЄФА та ФІФА. Наша поточна політика, яка дозволяє трансгендерним жінкам брати участь у жіночому футболі, була заснована на цьому принципі та підтримана кваліфікованою юридичною консультацією. Це складне питання, і наша позиція завжди полягала в тому, що у разі суттєвих змін у законодавстві, науці чи політиці у масовому футболі ми готові переглянути та за необхідності змінити її”, – йдеться у заяві FA.
Там також наголосили, що рішення Верховного суду означає, що організації доведеться змінити свою політику.
“Трансгендерні жінки більше не зможуть грати у жіночому футболі в Англії, і ця політика набуде чинності з 1 червня 2025 року. Ми зв’язуємося з зареєстрованими трансгендерними жінками, які зараз грають, щоб пояснити зміни і те, як вони зможуть продовжувати участь у футболі”, – зазначили в FA.
- Університет Пенсільванії в США зобов’язали анулювати результати плавчині-трансгендера Лії Томас, яка брала участь у жіночих змаганнях.
В четвер, 8 травня, Верховна Рада підтримала ратифікацію Угоди про копалини між США та Україною.
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо шукає спосіб прибути до Росії після того, як країни Балтії закрили свій повітряний простір для рейсів, які перевозять європейських лідерів на парад.
Головна редакторка hromadske Христина Коціра розповіла історію Тетяни Клещукової — дружини важкопораненого бійця.
Фракція “Європейська Солідарність” ініціює ухвалення спеціальної Заяви парламенту щодо ратифікації Угоди про інвестиційний фонд між Україною і США.
Доки більшість країн цивілізованого світу 8 травня вшановує пам’ять жертв Другої світової війни, РФ, Білорусь та низка пострадянських країн чекають 9 травня, щоб відсвяткувати День Перемоги у Великій Вітчизняній війні.