В Англії заборонили користуватися телефонами у школах

Джерело: Міністерство освіти Великої Британії

В Англії школярам заборонили використовувати мобільні телефони під час навчального процесу.

“Школи отримають нові вказівки щодо заборони використання мобільних телефонів протягом навчального дня”, – йдеться у повідомленні.

Як пояснили у відомстві, мобільні телефони будуть заборонені в школах по всій Англії в межах плану уряду з мінімізації перешкод для навчання та покращення поведінки учнів у класах.

Зокрема нові правила пропонують школам самостійно регулювати політику використання гаджетів: учнів можуть зобов’язати залишати телефони вдома, здавати їх на вході до школи, зберігати в окремих шафках або ж школярам можуть дозволити залишати телефони, але поставити на беззвучний режим та не користуватися ними.

При цьому вчителі можуть за потреби обшукувати учнівські рюкзаки, а в разі порушення правил – конфіскувати телефони чи залишати учнів після уроків.

Водночас нововведення стосуються і вчителів. Так, їм буде дозволено користуватися телефоном у випадках, коли це необхідно для роботи. На думку освітян, цей план уряду буде корисним для учнів, але може зустріти опір з боку батьків.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.