В Англії заборонили користуватися телефонами у школах
Джерело: Міністерство освіти Великої Британії
В Англії школярам заборонили використовувати мобільні телефони під час навчального процесу.
“Школи отримають нові вказівки щодо заборони використання мобільних телефонів протягом навчального дня”, – йдеться у повідомленні.
Як пояснили у відомстві, мобільні телефони будуть заборонені в школах по всій Англії в межах плану уряду з мінімізації перешкод для навчання та покращення поведінки учнів у класах.
Зокрема нові правила пропонують школам самостійно регулювати політику використання гаджетів: учнів можуть зобов’язати залишати телефони вдома, здавати їх на вході до школи, зберігати в окремих шафках або ж школярам можуть дозволити залишати телефони, але поставити на беззвучний режим та не користуватися ними.
При цьому вчителі можуть за потреби обшукувати учнівські рюкзаки, а в разі порушення правил – конфіскувати телефони чи залишати учнів після уроків.
Водночас нововведення стосуються і вчителів. Так, їм буде дозволено користуватися телефоном у випадках, коли це необхідно для роботи. На думку освітян, цей план уряду буде корисним для учнів, але може зустріти опір з боку батьків.
- Мешканці міста Сен-Пор, що знаходиться неподалік від французької столиці Парижа, проголосували за заборону використання мобільних телефонів у публічних місцях.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.