В Антарктиді знайшли нові колонії імператорських пінгвінів

Джерело: Phys.org

В Антарктиді знайшли чотири раніше невідомі колонії імператорських пінгвінів. Вченим вдалося їх побачити за допомогою супутникових знімків.

Нові колонії, ймовірно, існували тривалий час, проте вчені раніше не фіксували їхнього існування. Здебільшого у них перебувають невелика кількість гніздових пар – менше тисячі в кожній.

На цю мить вченим відомо про 66 колоній імператорських пінгвінів, де кількість пар пінгвінів менш як 300 тисяч. Вчені аналізують ці колонії для вивчення їхніх міграційних шляхів.

Нині не встановлено – це нові колонії, чи вони відокремилися від інших більших колоній, зауважив Даніель Зіттербарт, дослідник пінгвінів з Океанографічного інституту Вудс-Хоул, який не брав участі у дослідженні.

Супутникові знімки: Британська антарктична служба

Імператорські пінгвіни є найбільшими у світі, проте перебувають під загрозою зникнення. Взимку імператорські пінгвіни вирощують своїх пташенят на морських льодових ділянках в Антарктиді. Однак у випадку зменшення обсягу льоду до того рівня, коли пташенята можуть вільно рухатися, вчені наголошують, що більшість з них може бути під загрозою виживання.

Пітер Фретвелл, дослідник Британської антарктичної служби, вказав, що одна колонія пінгвінів біля затоки Галлі, ймовірно, здійснила переміщення на схід приблизно на 30 кілометрів, бо їхнє попереднє місце стало небезпечним для життя у зв’язку зі зміною клімату.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.