В Аргентині затримано сина російського олігарха Чуркіна

Джерело: Державне бюро розслідувань

За матеріалами ДБР в Аргентині затримано сина російського олігарха Ігоря Чуркіна, який оманою намагався зберегти бізнес в Україні.

Ще у липні 2022 року працівники ДБР повідомили про підозру громадянину РФ та його спільнику, які намагалися обманом зберегти майно підприємства у Львові.

Мовиться про українське підприємство ТОВ “Львівські автобусні заводи”, яке взяло значний кредит у державному банку під заставу свого майна. Його власник – громадянин РФ Ігор Чуркін, витратив гроші на власний розсуд та відмовився повертати кредитні кошти банку. Водночас він не хотів втрачати майно підприємства, яке перебувало у заставі.

Саме тому російський олігарх розробив схему блокування проведення аукціону з продажу заставного майна українським банком.

Відповідно до схеми, керівник підприємства, під контролем сина Чуркіна, подав до поліції завідомо неправдиву заяву про нібито вчинення кримінального правопорушення представниками банку. Він звинуватив службових осіб установи у вигаданому особливо тяжкому правопорушенні.

Така заява стала підставою для реєстрації кримінального провадження та накладення арешту на заставне майно.

  • Російському олігарху Ігорю Чуркіну, який заволодів нерухомим майном ЗАТ “Завод комунального транспорту” (колишній ВАТ “Львівський автомобільний завод”), повідомлено про підозру.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

29 лютого у 6-поверховій будівлі Бангладешу з ресторанами та магазинами виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 45 осіб, та ще десятки зазнали поранень.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.