В АРМА створили антикорупційну раду

Джерело: пресслужба АРМА

У Національному агентстві України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) створили антикорупційну раду, завдання якої полягає у мінімізації корупційних проявів в діяльності нацагентства.

“У Агентстві з розшуку та менеджменту активів створено Антикорупційну раду АРМА, яка функціонуватиме як колегіальний консультативно-дорадчий орган”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основною метою створення зазначеного органу є залучення профільних неурядових організацій, представників громадськості для оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА, вжиття превентивних та відповідних антикорупційних заходів та для боротьби з корупцією.

Рада формується строком на один рік та складається з 12 осіб. Перед нею поставлені завдання, зокрема, сприяти прозорості роботи нацагентства, здійснювати регулярний моніторинг корупційних ризиків та стану запобігання й протидії корупції в установі, здійснювати моніторинг ефективності державних (публічних) закупівель в АРМА тощо.

Умови відбору членів антикорупційної ради АРМА будуть оголошені згодом, додали у відомстві.

Посадовці Європейського Союзу ведуть переговори з адміністрацією Дональда Трампа про остаточне узгодження домовленності щодо 30-денного зупинення вогню в Україні. У разі відмови з боку глави РФ Володимира Путіна, планується запровадження нових санкцій, повідомили поінформовані джерела.

Державний секретар США Марко Рубіо візьме участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ НАТО у Туреччині 14-16 травня, щоб обговорити припинення війни між Росією та Україною.

Спецпредставник президента США Стів Віткофф на переговорах із главою РФ Володимиром Путіним покладався на російських перекладачів, повідомляють поінформовані джерела.

Старий радянський космічний апарат, що провів понад пів століття в космосі після невдалої місії до Венери, остаточно впав на Землю. Його неконтрольоване повернення підтвердили як Російське космічне агентство, так і Служба космічного моніторингу ЄС.

Талібан офіційно заборонив шахи в Афганістані, посилаючись на “релігійні міркування”. Як повідомляють Khaam Press та Zamin, тимчасова адміністрація країни через Міністерство сприяння чеснотам і запобігання порокам визнала шахи “харам” — забороненими з погляду ісламського права. Відповідно, всі шахові активності в країні припиняються на невизначений термін.