В Австралії крокодил «тероризував» населення – містяни приготували з нього суп

Джерело: ABC news

На півночі Австралії після повені крокодил почав кидатися на людей. Тамтешня влада застрелила тварину, а одна з громад приготувала з неї традиційну страву.

Як розповіли у виданні, морський крокодил довжиною 3,6 метра підходив до житлових будинків та нападав на дітей і дорослих.

За словами правоохоронців, хижак з’явився поблизу поселення після повеней і становив “значний ризик для громади”. Крокодил не тільки намагався напасти на місцевих жителів, а й з’їв кількох собак.

“Після консультації з представниками місцевих етнічних груп, старійшинами, членами громади та Департаментом охорони довкілля крокодила застрелили, щоб він надалі не становив значного ризику для громади”, – зазначив представник поліції Ендрю Макбрайд.

Пізніше влада скористалася можливістю, щоб ознайомити тамтешніх дітей із твариною і розповісти про правила безпеки на воді.

Фото: АВС

Після цього поліціянти перевезли мертвого хижака до місцевої віддаленої громади аборигенів містечка Булли, де крокодил став частиною традиційного бенкету.

Зокрема з тварини приготували декілька кілька страв – суп, барбекю та зроблені під землею шматочки крокодила в банановому листі.

Макбрайд зауважив, що причиною появи морського крокодила на незвичній для нього території стали сильні повені, які спостерігали з початку весни.

  • Влада міста Лопбурі в Таїланді вирішила провести масштабну кампанію з депортації диких мавп, які “тероризують” мешканців та туристів

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.