В Австралії науковці помітили кістохвостого опосума, який вважався вимерлим видом

Джерело: Newsweek

На півночі Західної Австралії маленьку сумчасту тварину, яка вважалася вимерлою, помітили на камері спостереження за дикою природою.

Зокрема кістохвостого опосума зафіксувала камера з датчиком руху в районі, де його не бачили вже понад 100 років.

“Для людей в інших частинах Австралії це не актуально, тому що ці тварини їдять чужі троянди в садах, але в цій частині Австралії вони вже давно вимерли на регіональному рівні. Так що це було дуже захоплююче видовище”, – розповіла екологиня Мішель Холл.

Видання додає, що природоохоронці зраділи цій новині, оскільки це означає, що їхні зусилля щодо реінтродукції тварини були успішними.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.