В Чорному морі Росія вивела 6 своїх кораблів на бойове чергування – ВМС

Повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України в Facebook

12 липня виведено на бойове чергування в Чорному морі шість ворожих кораблів, один з них є носієм крилатих ракет “Калібр”.

В Чорному морі на ворожому кораблі загальний залп крилатих ракет “Калібр” – 4.

В Азовському морі 1 ворожий військовий корабель, а у Середземному морі виведено 8 ворожих кораблів.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.