В Чорному та Середземному морях ворог утримує два носії «Калібрів» – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ

Станом на ранок 6 лютого у Чорному та Середземному морях російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.

Відтак, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває один носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 4 ракет.

Тим часом у Середземному морі на бойовому чергуванні два ворожі кораблі, серед яких один носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.

Натомість в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою кораблі не здійснювали.

У ВМС ЗСУ наголосили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.

26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт щодо демобілізації строковиків. Раніше цього ж дня йому направили на підпис проєкт закону, котрий стосується військовослужбовців, які закінчили строкову службу у 2024 році та перебувають на службі під час дії воєнного стану.

На Авдіївському напрямку українські війська посилюють свою оборону, зосереджуючись на захисті населених пунктів, що розташовані на захід від Авдіївки.