В ДПСУ затримали декілька груп чоловіків, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини

Джерело: ДПСУ

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.

Фото: ДПСУ

Першу групу зафіксувала фотопастка, вони рухались в бік кордону. Чоловіків затримали, коли вони долали загрожувальний паркан.

Друга група чоловіків намагалась перетнути кордон через гірську та лісисту ділянку, яка є небезпечною для життя.

Ще одного порушника помітили через сповіщення сигналізаційного комплексу. Прикордонники виявили порізаний колючий дріт та чоловіка, який почав втікати. Його затримали за кількасот метрів від кордону.

Фото: ДПСУ

Двоє інших затриманих на контролі пред’явити довідки ВЛК та тимчасові посвідчення військовозобов’язаного, проте документи були фальшивими. Їм загрожує кримінальна відповідальність.

На всіх решту правопорушників складено адмінпротоколи.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.