В енергосистемі України дефіциту електроенергії не зафіксовано, є резерви генерації

Джерело: Міненерго

Станом на 17 лютого в енергосистемі України дефіциту електроенергії не фіксується, зокрема є резерви генерації.

Відтак, наразі власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

В аварійний ремонт виведено два блоки теплоелектростанцій, водночас до роботи повернуто один блок ТЕС. У резерві 12 енергоблоків генерації, які будуть задіяні у разі потреби.

На Донеччині двічі за добу зафіксовано обстріл території ТЕС. Через пошкодження є збої у роботі обладнання. Знеструмлень споживачів не було.

Внаслідок бойових дій пошкоджено розподільний надземний газопровід низького тиску у Харківському районі. Без газопостачання залишилося понад 100 абонентів.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 1843 МВт*год, також передбачається експорт – до 3571 МВт*год.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.