В Естонії оголосили про можливе закриття кордону з Росією

Джерело: Департамент поліції та прикордонної охорони Естонії

Департамент поліції та прикордонної охорони Естонії оголосив про можливість закриття кордону з Росією через зростаючий міграційний тиск.

За даними департаменту, останніми тижнями Росія систематично направляє до естонського кордону групи іноземців, які не мають законного права на в’їзд до Євросоюзу.

“Якщо така діяльність продовжиться, ми будемо змушені закрити прикордонні пункти для захисту національної безпеки та громадського порядку, як це вже зробила Фінляндія через міграційний тиск”, — йдеться у повідомленні.

Це попередження супроводжується рекомендацією поліції не подорожувати до Росії та звернути увагу.

Департамент уточнює, що йдеться про можливе повне закриття прикордонних пунктів, що може призвести до значного збільшення довжини маршруту на кілька сотень кілометрів.

Під час перетину естонсько-російського кордону подорожні вже отримують попередження про можливе його закриття, яке надруковане російською та англійською мовами.

  • Уряд Фінляндії вирішив продовжити закриття кордону з Росією ще на два місяці. Відповідно, прикордонні пункти залишаться недоступними щонайменше до 14 квітня.
  • Національний суд Франції у справах притулку (CNDA) ухвалив рішення, згідно з яким росіяни, які ухиляються від мобілізації для участі у повномасштабній війні проти України або які дезертували, можуть претендувати на отримання статусу біженців у Франції.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.