В Індії через сильні зливи загинуло понад 40 осіб – CNN

Зображення: Getty Images

Джерело: CNN.

На півночі Індії через потужні зливи, що спричинили повені та зсуви ґрунту, загинула 41 особа, ще понад дві тисячі осіб вдалося евакуювати.

За словами головного міністра штату Хімачал-Прадеші Суквіндер Сінгх Сукху, у штаті загинула 31 людина. Наразі евакуйовано дві тисячі осіб, для цього залучили шість вертольотів. Рятувальники працюють над ліквідацією наслідків зсуву на дорогах.

“Ще 10 осіб загинуло у сусідньому Пенджабі” – повідомив міністр доходів, відновлення і боротьби зі стихійними лихами Брам Шанкар Джимпа.

Індійський метеорологічний департамент прогнозує продовження злив як у Хімачал-Прадеші, так і в Пенджабі, однак як очікується, вони послабшають.

За даними влади, в неділю в Делі був найвологіший липневий день за останні 40 років.

Зливи призвели до закриття шкіл по всьому регіону на початку тижня, і багато з них все ще були закриті до середи.

Тим часом рівень води в річці Ямуна в Делі перевищив позначку найвищого паводкового рівня (HFL) у 207,49 метра у середу, вперше з 1978 року, і досяг 207,55 метра, згідно з даними Центральної комісії з водних ресурсів.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.