В Індії під час релігійного заходу кількість загиблих через тисняву зросла до 121 людини

Джерело: Reuters

Під час релігійного заходу на півночі Індії сталася тиснява, внаслідок якої загинула щонайменше 121 людина. Більшість жертв були жінками, а причиною цього стало удушення.

На індуїстський захід у районі Хатрас штату Уттар-Прадеш, за 200 км від столиці Нью-Делі, зібралося близько 250 тисяч людей. Водночас дозвіл надали лише для 80 тисяч, згідно з попереднім звітом поліції.

За словами Ніти Джейн, яка відповідає за надзвичайну ситуацію в районній лікарні, багато постраждалих змогли самостійно залишити місце події. Травми були переважно переломами, подряпинами або болем у тілі.

Серед 121 загиблого було 112 жінок і семеро дітей. Ще 31 людина зазнала поранення, повідомили представники влади штату.

Тиснява почалася, коли проповідник Сурадж Пал Сінгх, відомий як “Бхоле Баба”, залишав захід у своїй машині. Тисячі людей кричали і бігли до його машини, розчавлюючи інших, які все ще сиділи. Деяких людей затоптали після падіння на сусідньому полі, покритому слякоттю та брудом.

Метушня почалася, коли прихильників, які бігли до автомобіля, зупинив персонал проповідника. Багато з них впали на землю, а деякі бігли до відкритих полів, щоб уникнути тисняви. Ці особи послизнулися і впали на шляху решти натовпу.

Захід організувала група вірян, але влада не назвала організаторів. Поліція намагається з’ясувати місцезнаходження проповідника.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.