В Індії понад 10 школярок змусили публічно роздягнутися для перевірки менструації

Джерело: ВВС

В індійському штаті Махараштра адміністрація школи RS Damani публічно роздягнула понад 10 учениць віком від 10 до 16 років, щоб перевірити, чи є в них менструація.

Згідно з повідомленням, 8 липня на стінах і підлозі шкільного туалету виявили плями крові. У зв’язку з цим директорка зібрала всіх дівчат у залі, вивела на проєктор фото з плямами крові та наказала всім, у кого є місячні, підняти руки. У тих, хто озвався, взяли відбитки пальців.

Після цього 10-15 дівчат, які стверджували, що не мають менструації, відвели до туалету, де їх змусили роздягтися. Там працівниця школи провела огляд інтимних частин їхніх тіл.

Наступного дня родини зібралися на протест на території школи, вимагаючи покарання винних. Мати однієї з дівчат розповіла, що її дитину, яка не мала місячних, насварили за те, що вона не носить прокладки.

Своєю чергою, директорка школи відкинула інформацію про те, що наказувала проводити “обшук” або що він взагалі відбувався. Утім, батьки не вірять в цю версію, зазначаючи, що всі дівчата школи не можуть брехати.

Поліція порушила справу за статтями щодо приниження жіночої гідності та спроби роздягнути жінку, а також за положеннями закону про захист дітей від сексуального насильства (POCSO).

За словами поліції, директорку та одну зі співробітниць затримали вже наступного дня після інциденту, а ще трьох працівниць – 10 липня.

Загалом справу відкрили проти 8 осіб: директорки, чотирьох учительок, жінки-асистентки та двох членів правління школи. Суд відправив 5 підозрюваних під арешт на 14 діб.

Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.