В Індії прибиральники купили лотерейний білет за 3 долари та виграли $1,2 мільйона

Джерело: Insider

Група з 11 прибиральників в Індії зібрали 3 долари на білет і виграли 1,2 мільйона доларів у державну лотерею.

Ці жінки заробляли так мало, що деяким довелося позичати готівку, щоб заплатити за квиток вартістю 3 долари, який вони разом купили в червні.

“Раніше ми купували лотерейні білети, об’єднуючи наші гроші. Але це перший раз, коли ми виграли мегаприз”, – сказала депутат Радха, жінка, яка купує лотереї для групи.

Під час своєї щоденної роботи жінки прибирають сміття, що не надається до біологічного розкладання, з будинків у Параппанангаді, місті в штаті Керала на півдні Індії.

Кожен прибиральник зазвичай заробляє близько 3 доларів на день, а також мають певний додатковий прибуток від продажу відходів, які вони збирають.

Заробітної плати жінкам не вистачає, щоб утримувати сім’ю, а деяким довелося брати кредити, щоб заплатити за навчання дітей.

Дві жінки заплатили по 15 центів за свій внесок у квиток, а інші дев’ятеро вклали по 30 центів, щоб компенсувати нестачу.

Після сплати податків жінки отримають близько 765 000 доларів, які розділять між собою. Дві жінки отримають одну десяту частки, тобто 76 500 доларів, а інші дев’ятеро жінок розділять решту порівну.

Усі вони планують продовжувати працювати на санітарних роботах.

“Ми є найчистішим муніципалітетом Малаппурама, і ми продовжуватимемо працювати, щоб зберегти цей статус. Тепер ми хочемо, щоб інші тут виграли у власну лотерею”, – сказала виданню одна з жінок.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.