Японець, який витратив 14 тисяч доларів, щоб «стати» собакою, вперше вийшов на прогулянку. Відео

Джерело: New York Post.

Японець, який витратив 14 тисяч доларів на виготовлення костюма собаки коллі, вперше вийшов на публічну прогулянку. Відео під час якого він пройшовся жвавою вулицею вже набрало понад 1,7 млн переглядів.

Чоловік онлайн представляється як Toco. На відео він в костюмі веселиться на галявині, катається по підлозі та грається. Його образ доповнив джгут, прив’язаний до пухнастого живота.

Він поділився, що нервував і боявся виходити на публіку.

“Ти пам’ятаєш свої мрії з дитинства? Коли ти хочеш бути героєм або чарівником”, — підписав Toco відео, описуючи свою мрію про собаку як “нереалістичну. “Я пам’ятаю, як написав у випускному зошиті, що хочу бути собакою і гуляти на вулиці”.

Костюм коллі виготовила компанія Zeppet, яка втратила на це 40 днів.

Скріншот: YouTube

Хоча Toco здобув популярність у мережі — він приховує свою справу від більшості своїх друзів і родини.

“Я рідко розповідаю про це своїм друзям, бо боюся, що вони подумають, що я дивак”, — сказав він в окремому інтерв’ю Mirror. “Мої друзі та родина були б дуже здивовані, дізнавшись, що я став твариною”.

Також більшість його колег не знають, що він одягається як собака поза роботою.

“Я не хочу, щоб про мої захоплення знали, особливо люди, з якими я працюю”, — сказав він Daily Mail.

Скріншот: YouTube

У Сінгапурі до 20 днів ув’язнення засудили 31-річного чоловіка, який недбало ставився до 43 котів у порожній квартирі.

Україна також може використати західну зброю для нападу на російські позиції в Росії, звідки атакують країну, спільно заявили канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон 28 травня.

За даними NASA, північне сяйво в небі над Північною Америкою та Європою у травні, ймовірно, було найсильнішим за останні століття.

28 травня прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським, зазначив, що усе озброєння, які постачає Україні Брюссель, має бути використане українськими військовими на своїй території.

Американський рок-гурт Kiss продав права на свою музику, а також бренд, імідж та інтелектуальну власність за понад $300 мільйонів шведській компанії Pophouse, заснованій колишнім учасником гурту AВВА Бйорном Ульвеусом.