В Індії розпочали будівництво заводів, де вироблятимуть чипи

Джерело: Hindustan Times

Уряд Індії розпочав великий проєкт, вартість якого оцінюється приблизно в 15 мільярдів доларів. Він полягає у будівництві трьох заводів для виробництва напівпровідникових інтегральних мікросхем, оголосив прем’єр-міністр Нарендра Моді під час онлайн-церемонії закладання фундаменту нових підприємств.

Моді виступив зі звітом про плани щодо прискорення виробництва індійських напівпровідників. За його словами, Індія незабаром стане глобальним лідером у цьому високотехнологічному секторі.

Основним підрядником проєкту буде Tata Group, одна з найбільших промислових груп Індії, яка охоплює компанії у галузі зв’язку та інформаційних технологій, машинобудування, виробництва матеріалів, послуг, енергетики, споживчих товарів і хімічних речовин.

Планується, що Tata Group разом з великим тайванським виробником чипів побудує фабрику з виробництва мікросхем у західному штаті Гуджарат, яка стане першим підприємством такого роду в країні. Інша компанія з цієї ж промислової групи у північно-східному штаті Ассам побудує завод зі складання та випробування напівпровідників.

Індійський виробник електрообладнання CG Power and Industrial Solutions Limited разом з японською Renesas Electronics побудує ще один завод для складання і випробування чипів у штаті Гуджарат.

За оцінками уряду Індії, загальні інвестиції в ці три проєкти перевищать 1,25 трлн рупій або приблизно 15 млрд доларів. Щодо запланованих термінів завершення будівництва і початку роботи нових заводів поки немає інформації.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.