В Індії зайнялася пожежа на фабриці з переробки бобових: є жертви

Джерело: India Express

В Індії у промисловій зоні Нарела в Делі спалахнула пожежа на фабриці з переробки бобових, внаслідок чого троє людей загинули.

Як розповіли у виданні, на місце події прибули 16 пожежних машин. Дев’ятьох людей врятували та доставили до лікарні, трьох знайшли загиблими. Ще шістьох людей, які отримали травми, також направили до лікарні.

За даними поліції, причиною пожежі став витік газу в одному з трубопроводів, що призвело до перегріву компресора та вибуху.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.