В Індонезії блискавка вбила футболіста під час матчу

Джерело: TV Azteca

В Індонезії під час матчу на стадіоні Siliwangi в одного з футболістів влучила блискавка, він не вижив.

За даними видання, інцидент стався в місті Бандунг в суботу, 10 лютого. Команда футболіста-аматора Септіана Рахараджа прибула туди, щоб зіграти з місцевим клубом. Вказано, що в той день небо було похмурим, однак дощу не було.

У мережі оприлюднили відео, на яке потрапив момент удару блискавки – це сталося в другому таймі гри. Рахараджа впав відразу після удару. Чоловіка доставили в лікарню, проте його не вдалося врятувати.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.