В Ірані після сходження лавини загинули п’ятеро альпіністів

Джерело: АР

На заході Ірану під внаслідок сходження лавини біля підніжжя гори Ошторанкух загинули п’ятеро альпіністів і ще чотирьох було поранено.

Як розповіли у виданні, група із 9 альпіністів розпочала свою подорож у четвер, попри попередження місцевої влади про можливі ризики через погану погоду.

При цьому вказано, що на найвищій вершині гірського масиву Оштранкух – Сан-Боран, висота якої 4150 метрів, впродовж останніх тижнів йшли сильні дощі і снігопади.

Рятувальникам вдалося витягли тіла п’яти альпіністів з-під снігу. Інші четверо постраждалих були доставлені до лікарні.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.

СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.

В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.