В Іспанії затримали одного з лідерів мексиканського наркокартелю Los Zetas
Джерело: El Mundo.
В Іспанії затримали “Саїда” – керівника європейського відгалуження мексиканського наркокартелю Los Zetas. Картель прагнув закріпитися в Іспанії та поширити постачання на всю Європу.
54-річний чоловік за походженням – марокканець. У нього під час затримання вилучили 400 кілограмів кокаїну. Також правоохоронці вилучили 220 тисяч євро готівкою, два автомобілі, десять телефонів та документацію.
Операція проводилася силами американської Служби розслідувань з питань внутрішньої безпеки та Національної поліції Колумбії.
У березні 2016 року вже проводили операцію проти наркокартелю Los Zetas. Тоді у Мадриді заарештували Хуана Мануеля Муньоса Луевано (Моно Муньйос), якого вважають ватажком картелю в Європі.
- 24 липня з порту Сантандер вийшло судно з військовим та гуманітарним вантажем, які прямують до України. Очікується, що всі засоби можуть бути передані Збройним силам України на початку серпня.
- Раніше повідомляли, що Іспанія планує передати українським прикордонникам мобільний шпиталь та броньовані медичні автомобілі, які дозволять евакуйовувати поранених із зони бойових дій.
Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 1450. За оцінками ООН, близько 50 тисяч людей досі вважаються зниклими безвісти.
Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.
Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.
Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.
Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.