В Італії оштрафували Amazon на €10 мільйонів

Джерело: ANSA

Антимонопольний орган Італії оштрафував компанію Amazon на 10 мільйонів євро за “нечесну торговельну практику”.

Як розповіли в агенції, штраф пов’язаний з тим, що для широкого асортименту продуктів на італійському сайті Amazon заздалегідь встановлена опція “повторної покупки” замість одноразової покупки.

Італійська влада заявила, що це стосується як товарів, які продаються безпосередньо Amazon, так і третіх осіб, які продають товари через платформу маркетплейсу.

“Попередня активізація позначки періодичної покупки спонукає людину періодично купувати товар – навіть без фактичної потреби – таким чином обмежуючи вибір”, – зазначив регулятор.

В антимонопольному відомстві наголосили, що “поведінка групи компаній суперечить стандартам професійної ретельності”, тому що оператор такого масштабу як Amazon зобов’язаний створювати онлайн-інтерфейси для купівельних процесів, які дозволятимуть споживачам робити “вільний і свідомий комерційний вибір”.

Влада Італії зауважила, що фінансові стягнення були застосовані до двох компаній, які входять до групи – люксембурзькі Amazon Services Europe та Amazon EU.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.