В Італії жінка, яка має «половину серця», стала матір’ю двійні

Джерело: ANSA

У Римі жінка, яка з народження має лише один шлуночок серця, народила двійню. Це є першим випадком в Італії та четвертим у світі загалом.

36-річна жінка народила в університетській клініці Агостіно Джемеллі. Народження стало можливим завдяки намірам жінки, медикам з клініки та роботі фахівців римської педіатричної лікарні. Спеціалісти доглядали за нею з дитинства.

Їй зробили кесарів розтин. Мама, син і донечка почуваються добре.

“Я знала, що йду на великий ризик з половиною серця, але я хотіла стати матір’ю. Народження двійні було емоцією, яку неможливо передати словами”, – сказала вона.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.