В Ізраїлі виявили тіла близько 40 немовлят та дітей: деякі обезголовлені

Джерело: i24

В ізраїльському кібуці (сільськогосподарська комуна) Кфар-Аза, який знаходився під контролем бойовиків ХАМАС, знайшли тіла близько 40 дітей та немовлят – деяким з них відрубали голови.

Як розповіли у виданні, ізраїльські військові вперше допустили представників ЗМІ до населеного пункту, який було частково зруйновано внаслідок бойових дій.

“Солдати зіштовхнулися з неймовірними жахами, витягуючи тіла жертв, серед яких близько 40 немовлят та маленьких дітей – деякі з відрубаними головами”, – йдеться в матеріалі.

Також, за словами журналістів, припарковані на вулицях машини були повністю спалені. У Кфар-Азу увірвалися 70 озброєних терористів. Їхні тіла й досі лежать на землі, додали у виданні.

“Це не війна, не поле бою. Ви бачите немовлят, матір, батька, у їхніх спальнях, у їхніх захисних кімнатах, і як терористи вбивають їх. Це масове вбивство”, – наголосив генерал-майор ЦАХАЛу Ітай Верув.

Зауважимо, армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) підтвердила, що 900 ізраїльтян були вбиті з початку війни Ізраїлю та ХАМАС. Крім того, на території Ізраїлю виявлено тіла 1500 бойовиків ХАМАС.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) розпочала другий день своїх військових навчань навколо Тайваню. Сьогодні НВАК відпрацьовує операції з “захоплення влади”, що, за даними Китаю, є “покаранням за сепаратистські дії Тайваню після інавгурації президента острова”.

У Великій Британії арештували 64-річного місцевого мешканця, якого підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами.

За повідомленням ЗМІ президент США Джо Байден, наймовірніше, пропустить український Саміт миру у Швейцарії через свою передвиборчу кампанію.

В Україні триває 821-ша доба повномасштабної війни. За цей час втрати армії РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 498 тисяч осіб.