В Канзаському зоопарку страусиха проковтнула ключі співробітника і померла

Джерело: The Guardian

В Канзасі (штат США) у зоопарку популярна страусиха Карен, відома як “королева танців”, померла після того, як проковтнула ключі співробітника.

Фото: The Guardian

Карен висунулась за огорожу, схопила ключі співробітника й проковтнула їх. Співробітники зоопарку намагалися врятувати страусиху “як хірургічними, так і нехірургічними методами”, але марно.

“Ми спустошені втратою Карен. Вона була не просто твариною; вона була улюбленим членом нашої спільноти”, – сказав тимчасовий директор зоопарку Фавн Мозер.

Також в зоопарку заявили, що досліджуватимуть, як ключі опинилися в зоні досяжності страуса і переглянуть свої протоколи щодо заходів безпеки.

26 травня президент Володимир Зеленський звернувся до глави США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з закликом взяти участь у Глобальному саміті миру.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що європейські банки, працюючи у Росії, постають перед зростаючими ризиками. Нині США розглядають можливість посилення вторинних санкцій щодо банків, викритих у сприянні операціям у межах військових зусиль Росії.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 26 травня щодо російського вторгнення. Від початку доби на фронті відбулося 95 бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді 27 травня. Сторони мають намір підписати угоду щодо гарантій безпеки для України. Текст документа погодили 7 травня.

Представники розвідки США та союзників відслідковують зростання кількості диверсійних операцій у Європі з боку РФ. Дії РФ є частиною російської кампанії з підриву постачання озброєння Україні.