У користувача iPhone через помилку оновлення iOS відновились давно видалені нюдси
Джерело: Wccftech
Деякі власники iPhone повідомляють, що після оновлення телефонів до iOS 17.5 їхні видалені фотографії – деякі досить старі – знову з’являються в галереї. Зокрема, один користувач повідомив про відновлення оголених фото, які він видалив ще у 2021 році.
“ Їх було остаточно видалено. Багато років тому, але чарівним чином вони повернулися?? Я перевірив свій iPad, і на ньому також є зображення (деякі роботи, які я зробив багато років тому). Мені так незручно”, – написав користувач Reddit.
Люди, які повідомляють про помилку, кажуть, що після оновлення вони бачать старі фотографії в галереї у вкладці “Останні” .
“У мене є чотири фотографії з 2010 року, які постійно з’являються як останні фотографії, завантажені в iCloud. Я неодноразово їх видаляв”, – розповів ще один користувач.
Загалом iOS надає можливість відновити видалені фотографії, але через 30 днів вони повинні бути остаточно видалені.
У виданні Wccftech припускають, що Apple могла спровокувати цю проблему, намагаючись виправити помилку синхронізації в iOS 17.3.
Компанія не опублікувала заяву щодо цієї проблеми.
- Американська корпорація Apple намагається розв’язати проблему, яка призвела до того, що будильники на деяких iPhone не спрацьовували.
- За результатами першого кварталу у березні Apple Inc. констатувала зниження постачань iPhone майже на 10%, що нижче за прогнози через низькі продажі в Китаї, навіть попри широке відновлення промисловості у галузі смартфонів.
Триває 1581-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
23 червня відзначається Всесвітній день інформаторів, Міжнародний Олімпійський день, День державної служби ООН, Міжнародний день жінок в інженерії. У церковному календарі – день пам’яті святої мучениці Агрипини.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.
Військові М’янми відповідальні за загибель щонайменше 702 цивільних протягом шести місяців виборчого періоду. Новий звіт ООН описує різке погіршення ситуації з правами людини в М’янмі на тлі контрольованих військовими виборів. Найбільшим джерелом руйнувань і жертв, за оцінкою організації, залишаються авіаудари.