В Києві родини бійців «Азову» організували акцію на підтримку військовополонених (фото)

Джерело: Букви

В суботу, 24 лютого, в другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну у Києві провели акцію на підтримку українських військовополонених.

Фото: Букви

Учасники акції, серед яких родичі й близькі військовополонених, вийшли на Софійську площу у центрі Києва з закликом звільнити українських захисників з російського полону.

Фото: Букви

Фото: Букви

Організаторами акції були родини військовополонених бійців “Азову”.

“Окупанти продовжують нещадно стирати з землі українські міста, тероризувати та грабувати мирне населення, викрадати дітей, вбивати та калічити наших захисників та захисниць, катувати військовополонених. З метою підтримати родини та самих військовополонених 23-25 лютого Україною пройде чергова хвиля акцій”, – йдеться в повідомленні Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

Фото: Букви

Фото: Букви

Вони також закликали в ці дні поширювати якнайбільше дописів англійською мовою, “адже нам надважливо донести до іноземної аудиторії меседжі про країну-терориста, яка веде проти українців криваву війну вже 10 років”.

Фото: Букви

Фото: Букви

Фото: Букви

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.