В Києві відкрили першу в Україні Бібліотеку настільних ігор

Джерело: Київська міська державна адміністрація

У Києві у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відкрили першу в Україні бібліотеку настільних ігор, що є пілотним проєктом, який у майбутньому планують розширити на інші бібліотечні заклади столиці.

Фото: КМДА

Бібліотека має у своєму арсеналі 125 різноманітних ігор, доступних для всіх охочих. Спочатку ігри будуть доступні тільки у читальній залі, але з часом, коли утвориться активна спільнота користувачів, постійні відвідувачі матимуть можливість взяти ігри додому.

Фото: КМДА

Представники Департаменту культури наголошують, що настільні ігри є світовою традицією, яка набирає популярності в Україні. Тому у майбутньому планують розширити проєкт Бібліотеки настільних ігор на інші бібліотечні заклади.

Фото: КМДА

Під час відкриття бібліотеки також підписано меморандум між Спілкою видавництв настільних ігор та Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва. Колекцію ігор для бібліотеки передано саме цією спілкою видавництв.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.