В липні долар сягнув нових рекордів в міжнародних транзакціях, – SWIFT

Джерело: Bloomberg

Згідно з даними товариства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT роль долара в міжнародних платежах зросла до рекордних 46% у липні.

Великі міжнародні банки використовують SWIFT, щоб спілкуватися один з одним і полегшувати міжбанківські валютні угоди. 

Хоча дані SWIFT не охоплюють весь валютний ринок, вони підкріплюють думку про те, що роль долара в міжнародних фінансах залишається надійною.

Збільшення долара в транзакціях SWIFT відбувається переважно через євро, частка якого досягла максимуму в 46% у 2012 році. Минулого місяця частка євро в угодах була найнижчою за всю історію — трохи менше чверті.

Дані SWIFT також показують збільшення частоти транзакцій, пов’язаних з юанями, оскільки китайська валюта поступово стає все більш вбудованою в глобальні потоки іноземної валюти.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

29 лютого у 6-поверховій будівлі Бангладешу з ресторанами та магазинами виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 45 осіб, та ще десятки зазнали поранень.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.