В Мюнхені, де проходить конференція з безпеки, люди вийшли на проукраїнський марш (фото)

Джерело: The Independent

В суботу, 17 лютого, в Німеччині демонстранти вийшли на проукраїнський марш біля будівлі, де проходить Мюнхенська конференція з безпеки.

Зазначимо, що в межах Мюнхенської конференції з питань безпеки президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен.

Фото: Reuters

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.